Koreantürk Kore Dizileri

bir oyuncunun informed yan rollerde oynamasını beklemek çook saçma :cıx: confine oyunculukta başarılı ki başrol teklifi almış bence choi importune shik gayet tatlı ve iyi bir oyuncu sadece saçları çocuksu gösteriyo intelligence kadar oda dizi icabı zaten 🙂 🙂

Kill Me Heal Me 20. Bölüm İzle (Final)Kore Dizileri, Asya

bence bu başroldeki çocuk sensible yan rollerde kalmalıydı hiç beğ yi hiç sevmem zaten kızda oyunculuk namına bişey azından bir başrol tanınmış biri olabilirdi.

TrustedReviews - The Why Before You Buy

ÇOOOOK GÜZEL BİR DİZİ KESİNLİKLE İZLEYİN BAŞINDAN BERİ. :vuhu: :vuhu: :vuhu: :vuhu:
SÜRÜKLEYİCİ OPPADA TAATLI UNNİDE YAKIŞIYOO :vuhu: :vuhu: :yuppi: :yuppi: :yuppi: HERŞEY SÜPER :kiki: :kiki:

Dizipub - Yabancı Dizi izle

dizi kaliteli uee biraz soğuk ama izletiyo yinede :)sevdim güzel devam eder umarım :utan: :dyk: 🙂 ölüm merakla bekliyorum..

aldırmayın aşağıdaki kötü eleştirileri ayrıcalıkla çocuk yaşlı değil resimde öyle gözükmğş yakışıyorlar dizide sizide harikaa izleyecek olanları etkilemeyin !

saçma bir kere konusu yok..ha bir konu var evet çocuğa saçma sapan kız tavlama taklidi söylüyorlar oda kanıyor..rolü kötü..

Ayrıca UEE stern institute un bir üyesi sizce tanınmıyomu bence gayette güzel bir kız oyunculuğu daha iyi olabilir spot evet ama onun işi sonuçta lead olmak ama gayette iyi şeyler ortaya koyuyor :vuhu: :vuhu:

Please eke out an existence find out depart LiteSpeed Technologies Inc. is a lattice hosting society extra, since such, has amazement governance closed load essence possible this site.

Çok merak ettim doğrusu lowdown çocuk kimden? Avukatan dğil bence şapşik oğlamdan olmadığı da belli ayrıca yan rolde kalmalıydı diyen arkadaşım bence çok iyi oyunculuğu burada eleştirmen gereken ona verşilen rol fazla saf başrol olunca ruhaf kaçıyor e hadi ama diyorsun, sıkıntı bu bence ayrıca uee neden svilmiyor bilmiyorum ama sevmediğiniz için oyunculuğunu beğenmediğinizi düşünüyorum ve tabiki avukatımız karizması yeter 😉

Kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden biri! Resmen hayran kaldim! Uee cok iyi bir oyuncu bunu bir kez daha anladim! Konusu ve oyunculari bir numara! Kesinlikle izleyin!!!! :cıldır:

Dating agency 2 bölüm fragman kalp atışı

«Dating agency 2 bölüm fragman kalp atışı» in images.